Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní předměty >

Elektro

V kategorii je 348 položek.

Možnosti zobrazení:

Seřadit dle ceny vzestupně

Zobrazit položek na stránku: Způsob zobrazení:

 • Nabíjecí bezdrátová sluchátka

  Nabíjecí bezdrátová sluchátka

  "Sada dvou ""True Wireless Stereo (TWS)"" sluchátek. 5.0 Bluetooth stereo sluchátka s vestavěnou baterií 35 mAh. Hrací doba cca. 2 hodiny. Včetně nabíjecího kabelu micro USB a nabíjecí stanice 300 mAh."

  Kód:
  2009850M-0118
  Více informací
  Cena:
  676,- Kč
  Více informací
 • Lerex multifunkční stolní lampa

  Lerex multifunkční stolní lampa

  Plastová multifunkční stolní lampa se 14 LED a 3 světelnými režimy. Se zabudovanou bezdrátovou nabíječkou a reproduktorem bluetooth. Včetně nabíjecího kabelu USB.

  Kód:
  3721385-01
  Více informací
  Cena:
  685,- Kč
  Více informací
 • Bluetooth headphone

  Bluetooth headphone

  4.2 Bluetooth sluchátka vyrobená z ABS. Hrají přibližně 6 hodin. Dobíjecí Li-Pol baterie 300 mAh. Obsahuje jack plug kabel a micro USB nabíjecí kabel. Dosah 10 m.

  Kód:
  2009180M
  Více informací
  Cena:
  705,- Kč
  Více informací
 • Kovová Bluetooth® sluchátka Millennial

  Kovová Bluetooth® sluchátka Millennial

  Kovová Bluetooth® sluchátka Millennial. Kovová Bluetooth® sluchátka Millennial. Tato exkluzivní kovová bezdrátová sluchátka přinášejí současný vzhled Vašemu hudebnímu výrazu. Sluchátka Millennial umožňují streamovat hudbu z Vašeho zařízení podporujícího technologii Bluetooth® (dosah 10 metrů), díky čemuž so můžete bez kompromisu užívat svobodu bezdrátové hudby. Vestavěný mikrofon a ovládací prvky na sluchátkách Vám umožňují přijímat hovory a ř...

  Kód:
  1108334
  Více informací
  Cena:
  715,- Kč
  Více informací
 • Bezdrátový nabíjecí reproduktor Bluetooth® Fiber

  Bezdrátový nabíjecí reproduktor Bluetooth® Fiber

  Bezdrátový nabíjecí reproduktor Bluetooth® Fiber. Nepřekonatelný technologický kus! Bezdrátový nabíjecí Bluetooth® reproduktor Fiber je ideální pro kancelář nebo domov. 3W výkon reproduktorů nabízí křišťálově čistý zvuk. Horní část reproduktoru navíc obsahuje bezdrátovou nabíjecí podložku. Je schopen nabíjet libovolné zařízení kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. Vestavěný akumulátor 1200 mAh zajistí přehrávání hudby po dobu delší než 6 hodin...

  Kód:
  1411112-1112
  Více informací
  Cena:
  726,- Kč
  Více informací
 • Stolní lampa a meteostanice

  Stolní lampa a meteostanice

  Skládací stolní LED lampa z ABS s funkcí meteostanice. Zobrazuje čas a teplotu. Funkce alarmu. Včetně jedné CR2032 baterie.

  Kód:
  2009749M-0118
  Více informací
  Cena:
  728,- Kč
  Více informací
 • BT reproduktor ve tvaru Měsíce

  BT reproduktor ve tvaru Měsíce

  5.0 Bluetooth reproduktor ve tvaru Měsíce. Z ABS plastu. Dvě intenzity světla (teplá a studená LED). Na dřevěném podstavci. Nabíjecí 2000 mAh baterie. Výstup 3W. Doba hraní cca 5 hodin. Včetně nabíjecího USB kabelu.

  Kód:
  2009757M-0118
  Více informací
  Cena:
  755,- Kč
  Více informací
 • COB lampička a amplion

  COB lampička a amplion

  COB svítilna 200 lumen s 5.0 bluetooth reproduktorem. 3 magnety na spodní straně. Výstup: 3W, 4 Ohm. 1 nabíjecí lithiová baterie 400 mAh a nabíjecí USB kabel přiloženy.

  Kód:
  2009643M-0115
  Více informací
  Cena:
  763,- Kč
  Více informací
 • Sluchátka Cadence Bluetooth® v pouzdře

  Sluchátka Cadence Bluetooth® v pouzdře

  Sluchátka Cadence Bluetooth® v pouzdře. Sluchátka Cadence Bluetooth® Vás zbaví kabelů a umožní Vám se snadno připojit k přístroji s Bluetooth® párováním. Cadence přináší jasný čistý zvuk a hluboké silné basové tóny. Sluchátka jsou vybavena vestavěným ovládáním hudby, díky němuž máte plnou kontrolu nad svou hudbou a přijímáním hovorů. Sluchátka Bluetooth® jsou skládací, lze je snadno vložit do přiloženého pouzdra. Pracovní dosah Bluetooth® je 1...

  Kód:
  1108309
  Více informací
  Cena:
  768,- Kč
  Více informací
 • Flister sluchátka

  Flister sluchátka

  Bezdrátová bluetooth sluchátka v hliníkovém dobíjecím pouzdru s funkcí handsfree. Nabíjecí kabel USB. V dárkové krabičce.

  Kód:
  3721340-21
  Více informací
  Cena:
  770,- Kč
  Více informací
 • Milcof sluchátka

  Milcof sluchátka

  Skládací, plastová bluetooth sluchátka s vestavěnou dobíjecí baterií. Se stereo reproduktory, hands-free voláním, FM rádiem a micro SD MP3 přehrávání. Včetně 3,5 mm audio jacku a USB nabíjecích kabelů.

  Kód:
  3721302-10
  Více informací
  Cena:
  795,- Kč
  Více informací
 • Sluchátka True Wireless s bezdrátovým dobíjením Braavos

  Sluchátka True Wireless s bezdrátovým dobíjením Braavos

  Sluchátka True Wireless s bezdrátovým dobíjením Braavos. Sluchátka True Wireless s bezdrátovým dobíjením Braavos jsou budoucnost sluchátek Bluetooth®. Jak vidíte, ke sluchátkům není připojen žádný drát. Proto jsou sluchátka skutečně bezdrátová. Přenosné pouzdro je současně dobíjecí stanicí. Jakmile je pouzdro nabito, lze jej použít jako přenosnou nabíječku pro vaše sluchátka. Jednoduše vložte svá sluchátka do pouzdra a zavřete víčko. Automatic...

  Kód:
  1124003
  Více informací
  Cena:
  804,- Kč
  Více informací
 • Stanice na počasí s nabíječkou

  Stanice na počasí s nabíječkou

  Budík s funkcí teploměru. LED displej. S funkcí bezdrátového nabíjení. Vyrobeno z MDF materiálu. Včetně adaptéru do zásuvky. Není určeno pro použití v Velké Británii.

  Kód:
  2009468M-0152
  Více informací
  Cena:
  839,- Kč
  Více informací
 • Karabinka na klíče Mira se svítilnou

  Karabinka na klíče Mira se svítilnou

  Karabinka na klíče Mira se svítilnou. Karabinka s jasným LED světlem a otočným spínačem. Ideální pro připevnění k tašce. Není určeno pro horolezectví. Včetně baterií. Hliník.

  Kód:
  1400412-0412
  Více informací
  Cena:
  843,- Kč
  Více informací
 • Reproduktor a žárovka Zeus LED Bluetooth®

  Reproduktor a žárovka Zeus LED Bluetooth®

  Reproduktor a žárovka Zeus LED Bluetooth®. Vyměňte jakoukoli žárovku za tuto žárovku LED příští generace, která je navíc reproduktorem Bluetooth®. 6 W žárovka s LED vydrží svítit 45 000 hodin. Je na dálkové ovládání, kterým lze světlo spínat. Výkon 3 Watty. Bluetooth® má dosah 10 metrů. Rozměry dálkového ovladače jsou 8,6 x 4 x 0,77 cm. ABS plast.

  Kód:
  1830312-0312
  Více informací
  Cena:
  866,- Kč
  Více informací
 • Vibrant Bluetooth® mini reproduktor

  Vibrant Bluetooth® mini reproduktor

  Vibrant Bluetooth® mini reproduktor. Mini zvuková lišta Vibrant Bluetooth® je skvělým doplňkem k domácímu zábavnímu systému. Připojuje se jednoduše k televizoru pomocí technologie Bluetooth®, s použitím 3,5mm kabelu AUX (je součástí dodávky) nebo kabelu RCA (je součástí dodávky). Kompaktní rozměr usnadňuje používání přenosného počítače, telefonu nebo tabletu. Díky pasivnímu vysílači je zvuk ve srovnání s většinou standardních Bluetooth® reprod...

  Kód:
  1411612-1612
  Více informací
  Cena:
  882,- Kč
  Více informací
 • Trecam nabíjecí bluetooth reproduktor

  Trecam nabíjecí bluetooth reproduktor

  Bluetooth reproduktor s vestavěnou bezdrátovou rychlonabíječkou, v ekologickém plastu z pšeničné slámy a bambusovém pouzdře. S funkcí hands-free volání a dobíjecí baterií. Max. výstup: 2000 mA. Včetně nabíjecího kabelu USB.

  Kód:
  3721531-00
  Více informací
  Cena:
  884,- Kč
  Více informací
 • Clarens stereo bluetooth reproduktor

  Clarens stereo bluetooth reproduktor

  Sada stereo bluetooth reproduktorů v hliníkovém obalu a nabíjecí stanicí. S funkcí handsfree volání a vestavěnou dobíjecí baterií. Vč. USB nabíjecího kabelu.

  Kód:
  3721108-21
  Více informací
  Cena:
  893,- Kč
  Více informací
 • Speaker/weather station

  Speaker/weather station

  3.0 Bluetooth speaker and weather station in mirror finish. Rechargeable Li-ion 2200mAh battery included. Output data: 4 Ohm, 5Wx2. Support TF card not included.

  Kód:
  2009080M-0115
  Více informací
  Cena:
  915,- Kč
  Více informací
 • Lampa, nabíjčka a reproduktor

  Lampa, nabíjčka a reproduktor

  Kancelářská lampička se 4.2 Bluetooth reproduktorem. Má 3 intenzity světla: denní světlo, studenné světlo a přirozené světlo. Výstup DC5V/0.8A. Kompatibilní s posledními modely Android a iPhone 8 a novější.

  Kód:
  2009687M-0118
  Více informací
  Cena:
  1 016,- Kč
  Více informací
 • Reproduktor Shae Fabric a Wood Bluetooth®

  Reproduktor Shae Fabric a Wood Bluetooth®

  Reproduktor Shae Fabric a Wood Bluetooth®. Vychutnejte si výjimečný zvuk reproduktoru Shae Fabric a Wood Bluetooth®. Buďte trendy s kombinací pletené látky a základny ze skutečného dřeva. Reproduktor má měkký zvuk, dokáže však udeřit silou 5 wattového reproduktoru. Vestavěná funkce pro ovládání hudby a mikrofon umožňují ovládat hudbu a konferenční hovory z libovolného místa. Horní slot se hodí k většině smarfonů na trhu. Pracovní dosah Bluetoo...

  Kód:
  1831312-1312
  Více informací
  Cena:
  1 037,- Kč
  Více informací
 • Bezdrátový nabíjecí reproduktor s budíkem Circle

  Bezdrátový nabíjecí reproduktor s budíkem Circle

  Bezdrátový nabíjecí reproduktor s budíkem Circle. Tento bezdrátový dobíjecí reproduktor s budíkem je kombinací 3 různých funkcí v jednom přístroji. Nabízí reproduktor Bluetooth® s výkonem 2x3 W, který má vynikající zvuk. Je vybaven dobíjecí baterií 4 000 mAh, která umožňuje až 8 hodin nepřetržitého přehrávání hudby. Svrchní část reproduktoru slouží jako bezdrátová nabíjecí podložka, která skvěle dobije Váš telefon v noci bez použití jakýchkoli...

  Kód:
  1399312-9312
  Více informací
  Cena:
  1 037,- Kč
  Více informací
 • Vodotěsný outdoorový reproduktor Wells Bluetooth®

  Vodotěsný outdoorový reproduktor Wells Bluetooth®

  Vodotěsný outdoorový reproduktor Wells Bluetooth®. Vodotěsný outdoorový reproduktor Wells nevypadá jako typický outdoorový reproduktor. Avšak nenechejte se ošálit stylovým vzhledem. Reproduktor s vodotěsností označenou stupněm krytí IPX7 lze ponořit pod vodu a dosti dlouhou dobu jej tam ponechat. S ovladači 2x5 Wattů bude reproduktor Wells slyšet i za rybníkem! Součástí je dobíjecí kabel micro USB, kožený pásek lanyard a 3,5mm Aux kabel. Doba ...

  Kód:
  1397912-7912
  Více informací
  Cena:
  1 141,- Kč
  Více informací
 • Sluchátka Optimus Bluetooth®

  Sluchátka Optimus Bluetooth®

  Sluchátka Optimus Bluetooth®. Tato skládací bezdrátová sluchátka exkluzivního designu vnášejí do hudebního výrazu prvek výstřednosti. Se sluchátky Optimus můžete streamovat hudbu z přístroje s technologií Bluetooth® (okruh 10 metrů); poskytují vám tak svobodu bezdrátové hudby bez kompromisů. Vestavěný mikrofon s ovladači na sluchátkách umožňuje přijímat telefonické hovory, aniž byste museli vytahovat svůj chytrý telefon z kapsy. Dodáváno v dár...

  Kód:
  1822912-2912
  Více informací
  Cena:
  1 230,- Kč
  Více informací
 • Sharon bluetooth sluchátka do uší

  Sharon bluetooth sluchátka do uší

  Bezdrátová bluetooth sluchátka s funkcí handsfree volání, v plastovém nabíjecím obalu, s USB nabíjecím kabelem.

  Kód:
  3721136-10
  Více informací
  Cena:
  1 278,- Kč
  Více informací
 • Vodotěsný reproduktor Rugged fabric Bluetooth®

  Vodotěsný reproduktor Rugged fabric Bluetooth®

  Vodotěsný reproduktor Rugged fabric Bluetooth®. Těšte se svou oblíbenou hudbou, ať se nacházíte kdekoli! Berte si s sebou vodotěsný reproduktor Rugged Fabric Bluetooth k bazénu, na túru nebo na příští outdoorovou párty. Díky výkonu 10 W (2x5 w) a digitálnímu zvukovému procesoru dokáže naplnit kvalitním zvukem jakékoli místo. Vodotěsný outdoorový reproduktor Rugged Fabric Bluetooth® má stupeň krytí pro vodotěsnost IPX6. Znamená to, že může být ...

  Kód:
  1400012-0012
  Více informací
  Cena:
  1 310,- Kč
  Více informací
 • Sluchátka Glow TrueWireless se svítící powerbankou

  Sluchátka Glow TrueWireless se svítící powerbankou

  Sluchátka Glow TrueWireless se svítící powerbankou. Sluchátka Glow TrueWireless se svítící powerbankou jsou budoucností sluchátek Bluetooth®. Jak vidíte, ke sluchátkům není připojen žádný drát, jsou tudíž skutečně bezdrátová. Přenosné pouzdro je současně powerbankou. Jakmile je pouzdro nabito, lze jej použít jako přenosnou nabíječku pro Vaše sluchátka a chytrý telefon. Pouzdro obsahuje baterii 2 000 mAh. Tato sluchátka s dobou hovoru přes 3 ho...

  Kód:
  1397512-7512
  Více informací
  Cena:
  1 362,- Kč
  Více informací
 • Dynamo svítilna

  Dynamo svítilna

  Plastová LED baterka s dynamem, nabíječkou a páskem kolem ruky. Dobíjení pomocí tlačítka na straně.

  Kód:
  3810348
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • COB 3W head light

  COB 3W head light

  Mini 3W COB moveable headlight with detachable band. 3 AAA batteries not included.

  Kód:
  2009482M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Retractable earphones

  Retractable earphones

  Retractable earphones in PVC housing. Simply push the button to rewind and securely store your earphones.

  Kód:
  2008818M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Hanging light with cor

  Hanging light with cor

  Hanging light with silicone cord. 3 settings light. Not including 3 AAA batteries.

  Kód:
  2009267M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Aluminium COB Torch

  Aluminium COB Torch

  Compact aluminium COB torch with wrist strap. 3 AAA batteries not included.

  Kód:
  2009483M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Earphones in silicone case

  Earphones in silicone case

  Earphones in PVC housed in a round silicone/ABS case. Cable length 120 cm.

  Kód:
  2008158M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Travel set with earphones

  Travel set with earphones

  Phone travel set including earphones, USB line, touch pen, microfiber cloth, speed 2.0 type C connector.

  Kód:
  2009129M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bluetooth cap with earphones

  Bluetooth cap with earphones

  Bluetooth baseball cap with earphones. Stream your music wire-free or make hands-free calls. Ideal for traveling, strolling, jogging, biking and traveling. 180 mAh rechargeable battery and micro usb charging cable included.

  Kód:
  2009093M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Headphones

  Headphones

  Headphones in matt ABS casing and polyester headband. Includes volume regulator button function built in to the cable. 135 cm length cable.

  Kód:
  2008743M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • LED svítilna

  LED svítilna

  9 LED hliníková svítilna. Dodává se s 3xAAA bateriemi a odnímatelným popruhem. Baleno v plechové krabičce.

  Kód:
  2006872K
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bluetooth sluchátka

  Bluetooth sluchátka

  3.0 Bluetooth bezdrátová náhlavní souprava s mikrofonem. Nabíjecí Li-on 130 mAh baterie. Doba hraní přibližně 4 hodiny.

  Kód:
  2009595M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bluetooth earphones in box

  Bluetooth earphones in box

  4.2 Bluetooth earphones in ABS with built in microphone. Rechargeable Li-ion 55 mAh battery. Playing time approx. 2 hours. Includes a micro USB charging cable. Operating range: 2m. Presented in a plastic box.

  Kód:
  2009184M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Indoor weather station clock

  Indoor weather station clock

  Weather station with coloured LED display including weather trend information. Including USB cable for power. Can also be powered by 3 x AAA batteries (not included).

  Kód:
  2009508M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bluetooth touch light speaker

  Bluetooth touch light speaker

  USB powered touch controlled lamp (2 brightness levels) with integrated 3W 5.0 Bluetooth speaker.

  Kód:
  2009465M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bluetooth speaker

  Bluetooth speaker

  4.1 Bluetooth speaker in ABS with rubber finish and colour changing LED light. Rechargeable Li-Ion 350 mAh battery. Output data: 5W and 3 Ohm. Playing time aprox. 2h.

  Kód:
  2009176M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • BT reproduktor, sláma/ABS

  BT reproduktor, sláma/ABS

  5.0 Bluetooth reproduktor z pšeničné slámy (35%) a ABS (65%) s LED světelnou signalizací. Včetně dobíjecí lithium 300 mAh baterie. Výsstup: 3W, 3 Ohm a 5V. Hrací doba přibližně 2h.

  Kód:
  2010007M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Speaker with light

  Speaker with light

  4.1 Bluetooth speaker with light up logo feature on the ON/OFF button. Easy connection with any Bluetooth enabled device. Built-in rechargeable 300 mAh battery. Includes micro USB charging cable. Operating range: 10 m. Output data: 3W, 4 Ohm and 5V. Playing time aprox. 3h.

  Kód:
  2009444M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Speaker with wireless charger

  Speaker with wireless charger

  Wireless charger with 4.2 Bluetooth 3W speaker. Rechargeable Li-Ion 400 mAh battery included. Output wireless: DC5V/0.8A. Output speaker: 3W, 4 Ohm and 5V. Playing time aprox. 3h. Wireless charging compatible latest Androids, iPhone® 8, 8S and X and newer.

  Kód:
  2009445M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bluetooth sluchátka

  Bluetooth sluchátka

  4.2 bluetooth stereo sluchátka se zabudovaným mikrofonem. Dobíjecí Li- Ion 60mAh baterie. Hraje přibližně 2 hodiny. Obsahuje micro USB nabíjecí kabel. Dosah 2 m. Dodáváno v černém pouzdře se šňůrkou.

  Kód:
  2009141M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • BT reproduktor a nabíječka

  BT reproduktor a nabíječka

  4.1 Bluetooth reproduktor s bezdrátovou nabíječkou. Tato může nabíjet reproduktor nebo jiné zařízení podporující bezdrátové nabíjení. Výstup DC5V/0.8A. Výstup reproduktoru: 3W. Doba hraní přibližně 3 hodiny.

  Kód:
  2009725M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bluetooth reproduktor

  Bluetooth reproduktor

  2.1 Bluetooth reproduktor s gumovým povrchem a LED diodami. Vstup na SD kartu a AUX/ USB kabel, Li-Ion 450 mAh baterie. Doba hraní cca 2 hod. Hands free hovor. Výkon: 3W, 4 Ohm.

  Kód:
  2008918M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací

« Předchozí1234567