Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní předměty >

Nářadí, metry

V kategorii je 161 položek.

Možnosti zobrazení:

Seřadit dle ceny vzestupně

Zobrazit položek na stránku: Způsob zobrazení:

 • Zavírací nůž Terra

  Zavírací nůž Terra

  Zavírací nůž Terra. Čepel z nerezové oceli s hliníkovou rukojetí. Je vybaven pojistkou k bezpečnému zajištění otevřeného ostří v dané poloze. Baleno v dárkové kazetě Marksman. Exkluzivní design. Hliník a nerezová ocel.

  Kód:
  1414912-4912
  Více informací
  Cena:
  365,- Kč
  Více informací
 • 21dílná sada nářadí Locky

  21dílná sada nářadí Locky

  21dílná sada nářadí Locky. Kufřík na nástroje ve tvaru visacího zámku se 21 nástroji obsahující 1m měřicí pásmo, oboustranné kladívko, dlouhé štípací kleště, 2 šroubováky s vynikající přesností (s křížovou a plochou hlavou), nástavec nástrčného klíče, hlavy nástrčného klíče (7/8/9/10 mm), rukojeť na šroubováky, držák bitů s bity (PH, PZ, Torx (hvězdicový) a plochý) a adaptér nástrčného klíče. Přední strana kufříku je opatřena oválnou plaketou ...

  Kód:
  1432612-2612
  Více informací
  Cena:
  387,- Kč
  Více informací
 • Nastavitelný multinástroj Duty s klíčem a LED svítilnou

  Nastavitelný multinástroj Duty s klíčem a LED svítilnou

  Nastavitelný multinástroj Duty s klíčem a LED svítilnou. Multifunkční nástroj kompaktního designu s nastavitelným francouzským klíčem a LED světlem je ideální pro rychlé opravy. K dispozici je také šroubovák včetně 3 bitů, nůž, pilka, otvírák na konzervy a na láhve. Baleno v dárkovém balení STAC. Kov.

  Kód:
  1429112-9112
  Více informací
  Cena:
  406,- Kč
  Více informací
 • Multifunkční nástroj se svítilnou Lune

  Multifunkční nástroj se svítilnou Lune

  Multifunkční nástroj se svítilnou Lune. Multifunkční nástroj s LED blikačkou, který může sloužit také jako svítilna. Představuje kompas, karabinu, nůž, vývrtku, otvírák na konzervy a plochý šroubovák. Zabaleno v dárkové kazetě Elevate. Plast a kov.

  Kód:
  1429512-9512
  Více informací
  Cena:
  547,- Kč
  Více informací
 • Trojdílná sada nožů Element

  Trojdílná sada nožů Element

  Trojdílná sada nožů Element. Sada nožů exkluzivního designu Marksman. Tato sada obsahuje nezbytné kuchyňské nože: kuchařský nůž 8", zoubkovaný nůž 5" a nůž s pilovitým ostřím 3,5". Všechny nože jsou vyrobeny z nerezové oceli, každá čepel má nepřilnavou úpravu a precizně nabroušené ostří pro dokonalé krájení. Rukojeti jsou vyrobeny z TPR s leštěným kovovým krytem. Dodáváno v dárkové kazetě Marksman. Nerezová ocel, TPR a kov.

  Kód:
  1258712-8712
  Více informací
  Cena:
  592,- Kč
  Více informací
 • Kuchařský nůž a brousek Element

  Kuchařský nůž a brousek Element

  Kuchařský nůž a brousek Element. Kuchařský nůž 8", exkluzivní design Marksman, vyrobený z nerezové oceli, každá čepel má nepřilnavou úpravu a precizně nabroušené ostří pro dokonalé krájení. Rukojeti jsou vyrobeny z TPR s leštěným kovovým krytem. Brousek je určen k broušení nožů. Dodáváno v dárkové kazetě Marksman. Nerezová ocel, TPR a kov.

  Kód:
  1258612-8612
  Více informací
  Cena:
  650,- Kč
  Více informací
 • 16dílná sada na nářadí Sounion

  16dílná sada na nářadí Sounion

  16dílná sada na nářadí Sounion. Skříňka na nářadí s posunovacím mechanismem zamykání obsahuje kladivo, 3,5m svinovací metr s uzamykací funkcí, francouzský klíč, nůž s blokovací funkcí, 3cestná vodováha, 8 imbusových klíčů (1,5-6mm) v držáku, dlouhé kleště, štípací kleště, šroubovák s testerem napětí , 4 šroubováky (ploché a Philips) a rukojeť šroubováku s 10 bity (PH, PZ, ploché, hex a adaptér) v držáku. ABS plast.

  Kód:
  1432812-2812
  Více informací
  Cena:
  743,- Kč
  Více informací
 • 31dílná sada nářadí Poseidon

  31dílná sada nářadí Poseidon

  31dílná sada nářadí Poseidon. Kufřík na nářadí se zacvakávacím uzavíráním a sklopným držadlem obsahuje kladivo, 4mm plochý šroubovák, kombinační kleště, nůž s blokovací funkcí, hex klíč držák s 5 imbusovými klíči (2-6 mm) a standardními kulatými konci. 3m svinovací metr s uzamykacím systémem, zkoušečka napětí ve šroubováku, elektrická páska a 4 malými šroubováky. ABS plast.

  Kód:
  1432712-2712
  Více informací
  Cena:
  866,- Kč
  Více informací
 • Metr

  Metr

  Plastový metr s aretací, kovovým klipem a šňůrkou na ruku, 3m.

  Kód:
  3731579
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Sada šroubováků Re-pear s karabinkou

  Sada šroubováků Re-pear s karabinkou

  Sada šroubováků Re-pear s karabinkou. Pohodlná kapesní sada šroubováků ve schránce sloužící jako karabina, se 3 oboustrannými bity nabízejícími plochou hlavu, křížovou a torx (hvězdicový typ), které jsou uschovány za vysunovacím překlápěcím krytem. ABS plast.

  Kód:
  1104250
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Metr

  Metr

  Plastový metr s aretací, kovovým klipem a šňůrkou na ruku, 5m.

  Kód:
  3741733
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací

« Předchozí1234