Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní předměty >

Psací potřeby

V kategorii je 988 položek.

Možnosti zobrazení:

Seřadit dle ceny vzestupně

Zobrazit položek na stránku: Způsob zobrazení:

 • Kuličkové pero Sonnet

  Kuličkové pero Sonnet

  Kuličkové pero Sonnet. Klasickým projevem rafinovaného stylu je Parkerův symbol elegance - kuličkové pero Sonnet. S řadou návrhů, včetně trvalého vzoru Ciselé, jsou všechny složité detaily dovedně provedeny, aby přinesly sofistikovanost každé písemnosti. Zahrnuje dárkovou kazetu Parker. Dodáváno s jednou náplní. Exkluzivní design. Kov.

  Kód:
  1107026
  Více informací
  Cena:
  1 728,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Hémisphere

  Kuličkové pero Hémisphere

  Kuličkové pero Hémisphere. Čistá, jednoduchá, nadčasová linie. Hémisphere - velmi praktický a diskrétní vzhled - ladně a nepozorovaně vpluje do kapsy, tašky nebo diáře. Design, který kombinuje přirozenou, svůdnou eleganci s opravdovou přitažlivostí. Baleno v dárkové kazetě Waterman. Součástí je jedna náplň do kuličkových per. Exkluzivní design. Lakovaný materiál.

  Kód:
  1106523
  Více informací
  Cena:
  1 827,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Hémisphere, srdce módy

  Kuličkové pero Hémisphere, srdce módy

  Kuličkové pero Hémisphere, srdce módy. Elegantní řada kuličkového pera štíhlého tvaru, rolleru a plnicího pera představuje dynamickou kombinaci prvků, např. tenký klip a široký kroužek, aby podtrhly výrazně úzký tvar. Výběr ze tří módních barev: současná kovově červená, korálově růžová a kovově modrá povrchová úprava. Baleno v dárkové kazetě Waterman. Kov.

  Kód:
  1107336
  Více informací
  Cena:
  1 827,- Kč
  Více informací
 • Parker IM Luxe plnicí pero speciální edice

  Parker IM Luxe plnicí pero speciální edice

  Parker IM Luxe plnicí pero speciální edice. Parker IM Luxe plnicí pero speciální edice v barvě Metallic Pursuit nebo Midnight Astral s klipem v charakteristickém tvaru šípu. Metallic Pursuit: ozdobené dynamickým čárovým vzorem, nerezová ocel, černé lakované tělo a ryté černé zářivě lakované víčko. Midnight Astral: ozdobené mapou hvězdné oblohy, nerezová ocel, lesklé lakované modré tělo. Kov.

  Kód:
  1107405
  Více informací
  Cena:
  1 889,- Kč
  Více informací
 • Plnicí pero Urban Premium

  Plnicí pero Urban Premium

  Plnicí pero Urban Premium. Výrazný styl s pozoruhodným výkonem. Upoutávající pero Urban převádí stoletou tradici značky Parker do nové dynamické úrovně. S jeho nenapodobitelným zakřiveným designem a řadou povrchových úprav, bylo navrženo tak, aby doplňovalo osobní styl a zvyšovalo důvěru každého slova. Včetně dárkové kazety Parker. Dodáváno s jednou náplní. Exkluzivní design. Kov.

  Kód:
  1701512-1512
  Více informací
  Cena:
  2 074,- Kč
  Více informací
 • Roller Hémisphere, srdce módy

  Roller Hémisphere, srdce módy

  Roller Hémisphere, srdce módy. Elegantní řada kuličkového pera štíhlého tvaru, rolleru a plnicího pera představuje dynamickou kombinaci prvků, např. tenký klip a široký kroužek, aby podtrhly výrazně úzký tvar. Výběr ze tří módních barev: současná kovově červená, korálově růžová a kovově modrá povrchová úprava. Baleno v dárkové kazetě Waterman. Kov.

  Kód:
  1107338
  Více informací
  Cena:
  2 074,- Kč
  Více informací
 • Plnicí pero Hémisphere, srdce módy

  Plnicí pero Hémisphere, srdce módy

  Plnicí pero Hémisphere, srdce módy. Elegantní řada kuličkového pera štíhlého tvaru, rolleru a plnicího pera představuje dynamickou kombinaci prvků, např. tenký klip a široký kroužek, aby podtrhly výrazně úzký tvar. Výběr ze tří módních barev: současná kovově červená, korálově růžová a kovově modrá povrchová úprava. Baleno v dárkové kazetě Waterman. Kov.

  Kód:
  1107348
  Více informací
  Cena:
  2 272,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Expert

  Kuličkové pero Expert

  Kuličkové pero Expert. Kolekce Expert je dokonalým prostředkem pro sebevyjádření osobnosti. V této kolekci klasických i odvážných nových barev najdete ikonický design pro vytvoření skutečně rafinovaného obchodního stylu s důrazem na vlastní individualitu. Baleno v dárkové kazetě Waterman. Součástí je jedna náplň do kuličkových per. Exkluzivní design. Nerezová ocel.

  Kód:
  1106517
  Více informací
  Cena:
  2 321,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Hémisphere, prvotřídní luxus

  Kuličkové pero Hémisphere, prvotřídní luxus

  Kuličkové pero Hémisphere, prvotřídní luxus. Nová prvotřídní kolekce Hémisphere s plovoucími laserovými vzory, které respektují krásný tvar per a dokonale splňují trendy přející přírodním/organickým prvkům. U kuličkového pera, rolleru a plnicího pera, a také ve 3 barvách/designech: povrchová úprava svěže modrým lakováním doplněná složitým charakteristickým vzorem leptaným na uzávěru, rafinovaná růžová povrchová úprava s delikátně leptaným vzor...

  Kód:
  1107337
  Více informací
  Cena:
  2 470,- Kč
  Více informací
 • Plnicí pero Parker Sonnet

  Plnicí pero Parker Sonnet

  Plnicí pero Parker Sonnet. Klasickým projevem rafinovaného stylu je Parkerův symbol elegance - plnicí pero Sonnet. S řadou návrhů, včetně trvalého vzoru Ciselé, jsou všechny složité detaily dovedně provedeny, aby přinesly sofistikovanost každé písemnosti. Zahrnuje dárkovou kazetu Parker. Dodáváno s jednou náplní. Exkluzivní design. Kov.

  Kód:
  1107024
  Více informací
  Cena:
  2 618,- Kč
  Více informací
 • Roller Hémisphere, prvotřídní luxus

  Roller Hémisphere, prvotřídní luxus

  Roller Hémisphere, prvotřídní luxus. Nová prvotřídní kolekce Hémisphere s plovoucími laserovými vzory, které respektují krásný tvar per a dokonale splňují trendy přející přírodním/organickým prvkům. U kuličkového pera, rolleru a plnicího pera, a také ve 3 barvách/designech: povrchová úprava svěže modrým lakováním doplněná složitým charakteristickým vzorem leptaným na uzávěru, rafinovaná růžová povrchová úprava s delikátně leptaným vzorem a neč...

  Kód:
  1107340
  Více informací
  Cena:
  2 716,- Kč
  Více informací
 • Plnicí pero Hémisphere, prvotřídní luxus

  Plnicí pero Hémisphere, prvotřídní luxus

  Plnicí pero Hémisphere, prvotřídní luxus. Nová prvotřídní kolekce Hémisphere s plovoucími laserovými vzory, které respektují krásný tvar per a dokonale splňují trendy přející přírodním/organickým prvkům. U kuličkového pera, rolleru a plnicího pera, a také ve 3 barvách/designech: povrchová úprava svěže modrým lakováním doplněná složitým charakteristickým vzorem leptaným na uzávěru, rafinovaná růžová povrchová úprava s delikátně leptaným vzorem ...

  Kód:
  1107346
  Více informací
  Cena:
  2 914,- Kč
  Více informací
 • Plnicí pero Expert

  Plnicí pero Expert

  Plnicí pero Expert. Kolekce Expert je dokonalým prostředkem pro sebevyjádření osobnosti. V této kolekci klasických i odvážných nových barev najdete ikonický design pro vytvoření skutečně rafinovaného obchodního stylu s důrazem na vlastní individualitu. V dárkové kazetě Waterman. S jednou náplní. Exkluzivní design. Lakovaný materiál.

  Kód:
  1650712-0712
  Více informací
  Cena:
  3 210,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Carene

  Kuličkové pero Carene

  Kuličkové pero Carene. Nejušlechtilejší model značky Waterman. Magicky přitažlivé tělo a postříbřené detaily, to vše dodává skutečně moderní vzhled. Baleno v dárkové kazetě Waterman. Součástí je jedna náplň do kuličkových per. Exkluzivní design. Lakovaný materiál.

  Kód:
  1651812-1812
  Více informací
  Cena:
  3 803,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Carene

  Kuličkové pero Carene

  Kuličkové pero Carene. Modrá je barva snů, která inspiruje vzrušující novou kolekci per od Waterman. Kolekce, navržená s uměleckou jemností, pařížskou elegancí a vyrobená s neuvěřitelnou péčí, obsahuje pera, která znají tajemství, jak probudit u svých majitelů neomezenou kreativitu. Součástí je dárková krabička Waterman a dodáváno s jednou náplní. Lakovaný materiál.

  Kód:
  1672712-2712
  Více informací
  Cena:
  3 803,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové roller pero Carene

  Kuličkové roller pero Carene

  Kuličkové roller pero Carene. Nejušlechtilejší model značky Waterman. Magicky přitažlivé tělo a postříbřené detaily, to vše dodává skutečně moderní vzhled. Baleno v dárkové kazetě Waterman. Součástí je jedna náplň do rollerů. Exkluzivní design. Lakovaný materiál.

  Kód:
  1651912-1912
  Více informací
  Cena:
  4 149,- Kč
  Více informací
 • Ingenuity Parker 5th

  Ingenuity Parker 5th

  Ingenuity Parker 5th. Kombinace průlomové inovace a odvážného stylu. Parker Ingenuity je průkopníkem značky Parker. Použitím unikátní patentované 5. technologie se okamžitě přizpůsobí každému jedinečnému stylu rukopisu a poskytne zážitek ze snadného a nenamáhavého psaní. Včetně dárkové kazety Parker. Dodáváno s jednou náplní. Exkluzivní design. Kov.

  Kód:
  1107022
  Více informací
  Cena:
  4 791,- Kč
  Více informací
 • Plnicí pero Carene

  Plnicí pero Carene

  Plnicí pero Carene. Nejušlechtilejší model značky Waterman. Černé lakované tělo, osmnáctikarátové kvalitní zlato, hrot galvanizovaný rhodiem a postříbřené detaily, to vše dodává skutečně moderní vzhled. V dárkové kazetě Waterman. S jednou náplní. Exkluzivní design. Lakovaný materiál.

  Kód:
  1652013-2013
  Více informací
  Cena:
  6 175,- Kč
  Více informací
 • Plnicí pero Carene

  Plnicí pero Carene

  Plnicí pero Carene. Modrá je barva snů, která inspiruje vzrušující novou kolekci per od Waterman. Kolekce, navržená s uměleckou jemností, pařížskou elegancí a vyrobená s neuvěřitelnou péčí, obsahuje pera, která znají tajemství, jak probudit u svých majitelů neomezenou kreativitu. V dárkové kazetě Waterman. S jednou náplní. Lakovaný materiál.

  Kód:
  1672912-2912
  Více informací
  Cena:
  6 175,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Premier

  Kuličkové pero Premier

  Kuličkové pero Premier. Moderní, velice prestižní design. Profesionální pero Parker Premier má odvážný sofistikovaný moderní design spojený s výjimečným dědictvím řemeslného umění Parker. S rafinovanými detaily a 18 karátovým zlatým hrotem nabízí každý tah skvělou přesnost a pohodlí pro opravdu výjimečný zážitek z psaní. Včetně dárkové krabičky Parker. Dodáváno s patentovanou náplní QuinkFlow. Exkluzivní design. Kov.

  Kód:
  1107023
  Více informací
  Cena:
  6 175,- Kč
  Více informací
 • Kuličkové pero Duofold Premium

  Kuličkové pero Duofold Premium

  Kuličkové pero Duofold Premium. Symbol dokonalosti od roku 1921. Duofold zůstává nejvýznamnějším perem v Parkerově sérii pro náročné. Čerpající ze závazku řemeslného zpracování je každý detail pera Duofold pečlivě promyšlen a proveden. Emblematický design s 18 karátovým zpevněným zlatým hrotem, pečlivě provedené kovové povrchy až po ruční spojení každého kusu zaručuje jen ten nejlepší zážitek z psaní. Včetně dárkové kazety Parker. Dodáváno s p...

  Kód:
  1107021
  Více informací
  Cena:
  7 607,- Kč
  Více informací
 • Dotykové kuličkové pero

  Dotykové kuličkové pero

  Hliníkové kuličkové a dotykové pero s bílým tělem a barevným dotykovým stylusem. Modrá náplň.

  Kód:
  3741539
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Ball pen with rubber grip

  Ball pen with rubber grip

  Push button ball pen in ABS with rubber grip. Blue ink.

  Kód:
  2009495M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dotykové kuličkové pero

  Dotykové kuličkové pero

  Plastové kuličkové a dotykové pero s 3.5 mm Jack konektorem. S modrou náplní.

  Kód:
  3809569
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Plastic ball pen Rio

  Plastic ball pen Rio

  Push button ball pen in ABS with soft grip and black trim. Black ink.

  Kód:
  2008760M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Push button ball pen

  Push button ball pen

  Pencil shaped push button ball pen with carton barrel. Blue ink.

  Kód:
  2009496M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Lanpad dotykové kuličkové pero

  Lanpad dotykové kuličkové pero

  Plastové kuličkové pero pro dotykový displej se šňůrkou a modrou náplní.

  Kód:
  3809377
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Kuličkové pero

  Kuličkové pero

  Plastové kuličkové a dotykové pero se stojánkem na mobil, v metalické barvě, s modrou náplní.

  Kód:
  3854084
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • PVC pouzdro na tužky

  PVC pouzdro na tužky

  Velký penál z PVC.

  Kód:
  2009005M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Light bulb pen in silver barrel

  Light bulb pen in silver barrel

  Plastic ball pen with blue ink refill and light bulb shaped soft rubber top with blinking light. Hit it and it will light up. 3 cell batteries included.

  Kód:
  2007453M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Indiana dotykové kuličkové pero

  Indiana dotykové kuličkové pero

  Hliníkové kuličkové a dotykové pero s modrou náplní. V černém papírovém obalu.

  Kód:
  3805995
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Pero se stylusem a baterkou

  Pero se stylusem a baterkou

  Pero se stylusem z ABS s baterkou . Černý inkoust.

  Kód:
  2008763M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Kovový roller

  Kovový roller

  Kovový roller. Černý inkoust.

  Kód:
  2007629M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Silicone pouch

  Silicone pouch

  Cosmetic pouch or pen case made in silicone with shiny zip puller.

  Kód:
  2008106M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Sada pera a tužky

  Sada pera a tužky

  Sada pera a tužky v PU pouzdře obsahuje hliníkové kuličkové pero a mechanickou tužku. Modrý inkoust.

  Kód:
  2008163M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Sada pera a mikrotužky

  Sada pera a mikrotužky

  Sada kuličkového pera s modrým inkoustem a mikrotužky z hliníku v kovovém pouzdře.

  Kód:
  2007335M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Ball pen and pencil in pouch

  Ball pen and pencil in pouch

  Push type blue ink ball pen and mechanical pencil set in anodized aluminium barrel with matt satin finish. Both items are presented in a PU holder with magnetic flap closure.

  Kód:
  2007189M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Kovové kuličkové pero

  Kovové kuličkové pero

  Kovové kuličkové pero s lesklým lakovaním v kartonovém dárkovém obalu. Černý inkoust.

  Kód:
  2006664K
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací

« Předchozí1...181920